EV İNEGÖL

evine göre

Ev İnegöl olarak çok uzun zamandır gündemimizde olan bu projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu ve gururunu taşıyoruz. Şehrimize gelen herkesin buranın bir mobilya kenti olduğunu hissetmesini amaçlıyoruz. Buna dair de faaliyet planları yürütüyoruz. Evine göre sloganıyla çıktığımız bu yolda  yaşamın her alanını sahiplenmek öncelikli hedeflerimizden birini oluşturuyor.

MARKA ÖYKÜMÜZ

Bir kenti markalaştırmak adına, katma değer sağlayan bir dinamik oluşturma amacıyla kurulan Ev İnegöl; Mobilya Vadisi olarak bilinen bir konumda kentimiz için hem stratejik bir önem hem de artık tüm dünyaya kendini kanıtlamış olan İnegöl Mobilyası’nı daha iyi bir sergileme fırsatı sunmayı amaçlıyor. İçerisinde 175 metre kare ila 1100 metre kare arasında değişkenlik gösteren 124 Mağaza yeri bulunuyor ve sektörel rekabetten ziyade sektörel dayanışmayı marka karakterimizin merkezine konumlandırıyoruz. Çünkü biz; kuvvetin yalnızca birlikten doğduğuna inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Yaşama değer katan en güçlü ve en güvenilir alan olan evi sahiplenmek ve evin tüm gerçeklerini kaliteli bir şekilde sağlamayı amaçlayan Ev İnegöl bünyesinde bulundurduğu güçlü markalarca herkese dilediği bütçede kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Geleceğe dair ülkemize katma değer sağlayan bir iş dünyası merkezi olmak, hem mağazacılarla hem de misafirlerimizle geleceğin dünyasını inşa etmeyi yol haritamızın en güçlü lokomotifi olarak konumlandırıyoruz.

MİSYONUMUZ

Tüm misafirlerimizi ve markalarımızı en iyi şekilde ağırlayarak ve ciddi sosyokültürel veri analizleri yaparak misafirlerimizi evinde hissettirmek ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek ağır başlı bir marka kimliği yaratmak misyonumuzun yapı taşını oluşturuyor. Biz de tüm bu veriler ışığında Güçlü Türkiye’ ye yakışır bir imaj çizmeyi, 365 gün fuar mantığını bir potada eritmeyi hedefliyoruz.